Realizacje

Mieszkanie
LOKALIZACJA / Kielce
POWIERZCHNIA / 58 m2
Apartament
LOKALIZACJA / Kielce
POWIERZCHNIA / 90 m2
Dom jednorodzinny
LOKALIZACJA / Radom
POWIERZCHNIA / 240 m2
Dom jednorodzinny
LOKALIZACJA / Zajączków
POWIERZCHNIA / 74 m2

Jesteśmy dla Was — przykłady realizacji

Nasza praca to wynik pasji, co przekłada się na nasze realizacje. Niezależnie od charakteru podjętego zlecenia, tworzymy profesjonalny projekt mieszkania, domu lub biura, dopracowany pod każdym szczegółem: od wyboru mebli, poprzez dobór oświetlenia, aż po dekoracje. Przede wszystkim dbamy o to, by aranżacja wnętrz była czymś więcej niż tylko wykreowaniem powierzchni użytkowej. Jako biuro projektowe aranżujemy przestrzenie wedle najnowszych trendów i w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy stoimy przed realizacją projektu mieszkania, czy wykonujemy projekt wnętrza domów, za każdym razem pragniemy w nie tchnąć ducha innowacyjnego designu. Nasze portfolio wypełniają realizacje takie jak projekt mieszkania lub projekty wnętrz domów, w SkarżyskoKamiennej i innych miejscowościach. Od czego rozpoczynamy? Przede wszystkim od rozmowy, tak by zrozumieć osobiste preferencje, styl życia i inspiracje zlecającego. Za każdym razem wykonujemy projekt aranżacji wnętrz w 3D. Posiadamy trzy warianty pakietów dotyczące projektowania mieszkania, od pakietu mini, aż po kompleksowy z nadzorem, dzięki czemu każdy może liczyć na dopasowanie odpowiedniej opcji cenowej do budżetu.

Projektowanie domu – sztuka wyrafinowania

Dom to przestrzeń wolna od trosk i zmartwień. Dbamy o to, by kreacja jego wnętrza sprzyjała odpoczynkowi i swobodnemu życiu rodzinnemu. Od lat wykonujemy projektowanie domu lub mieszkań, np. w SkarżyskoKamiennej, ale także w innych miejscowościach. Każda zaaranżowana przez nas przestrzeń jest w pełni spersonalizowana, by domownik mógł znaleźć w niej wszystko, czego potrzebuje. Projekt wnętrza domu jest odpowiedzią na wszelkie upodobania domowników. Każdy element aranżacji powinien być przemyślany – jak na przykład zastosowanie rozwiązań do kierunków geograficznych, by zachodzące światło idealnie rozpraszało się w salonie, a wschód słońca wpływał na podwyższenie jakości snu w sypialni. Niezależnie od tego, czy na zlecenie Klienta wykonujemy całościową aranżację, czy wyłącznie projekt kuchni, wkładamy w nasze usługi całego ducha. Za każdym razem projekt jest wynikiem ścisłej współpracy i kompleksową odpowiedzią na prośbę o wymarzone lokum. Co czyni nasze usługi projektowania wnętrz tak wyjątkowymi? Korzystamy z najlepszej jakości materiałów i surowców, nie chodzimy na skróty, a każde projektowanie (np. łazienki) poprzedza szczegółowa rozmowa odnośnie do oczekiwań. Zadzwoń i sprawdź, ile jesteśmy w stanie zrobić! Działamy nie tylko dla Klientów ze Skarżysko–Kamiennej.

Nasz pateny na aranżacje mieszkań w Skarżysko-Kamiennej i nie tylko

Praktyczne meble, perfekcyjny wybór palety kolorystycznej, doskonałe zestawienia materiałów, funkcjonalnie dobrany rozkład mebli – to szczególne elementy, na które kładziemy nacisk. Jesteśmy dumne z naszych realizacji, za przykład może posłużyć projekt wnętrza niewielkiego mieszkania w Skarżysko-Kamiennej. Zastosowane tu rozwiązania odmieniły tę przestrzeń, sprawiając, że 30-metrowe mieszkanie stało się wygodną, swobodną przestrzenią do życia i modnym zakątkiem. Jako biuro projektowe wykonujemy nie tylko nowoczesne aranżacje wnętrz mieszkalnych, ale także projekty aranżacji wnętrz do użytku komercyjnego – sale bankietowe, weselne, przychodnie i inne. Szczególnym wyzwaniem jest dla nas projektowanie restauracji. To zadanie wymagające, a jednocześnie cenne. Zadbałyśmy o to, by nasze projekty były niepowtarzalne i pełne robiących wrażenie rozwiązań. Wykonujemy także projekty poszczególnych pomieszczeń, na przykład projektowanie kuchni. Z połączenia wizji Klienta i naszego projektu powstają pomieszczenia zaaranżowane w konkretnym stylu, zgodne z nowoczesnym duchem designu i dopasowane pod każdym szczegółem. Być może pragniesz zrealizować z nami jedynie projekt łazienki? Zapraszamy do kontaktu, niezależnie od charakteru zlecenia, szczególnie jeśli tak jak inni, marzysz o tym, by odmienić swoją przestrzeń w klimatyczną oazę, urządzoną według innowacyjnych trendów i dopasowaną do Twoich potrzeb!