Realizacje

Mieszkanie
LOKALIZACJA / Kielce
POWIERZCHNIA / 58 m2
Apartament
LOKALIZACJA / Kielce
POWIERZCHNIA / 90 m2
Dom jednorodzinny
LOKALIZACJA / Radom
POWIERZCHNIA / 240 m2
Dom jednorodzinny
LOKALIZACJA / Zajączków
POWIERZCHNIA / 74 m2

Jesteśmy dla Was — przykłady realizacji

Nasza praca to wynik pasji, co przekłada się na nasze realizacje. Niezależnie od charakteru podjętego zlecenia, tworzymy wnętrza dopracowane pod każdym szczegółem, od wyboru mebli, poprzez dobór oświetlenia, aż po dekoracje. Przede wszystkim dbamy o to, by aranżacja wnętrz była czymś więcej niż tylko wykreowaniem powierzchni użytkowej. Jako biuro projektowe aranżujemy przestrzenie wedle najnowszych trendów i w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy stoimy przed realizacją projektu mieszkania, czy wykonujemy projekt wnętrza domów, za każdym razem pragniemy w nie tchnąć ducha innowacyjnego designu. Nasze portfolio wypełniają realizacje takie jak projekt mieszkania lub projekty wnętrz domów, w SkarżyskoKamiennej i innych miejscowościach. Od czego rozpoczynamy? Przede wszystkim od rozmowy, tak by zrozumieć osobiste preferencje, styl życia i inspiracje zlecającego. Za każdym razem wykonujemy projekt aranżacji wnętrz w 3D.

Projektowanie domu – sztuka wyrafinowania

Dom to przestrzeń wolna od trosk i zmartwień. Dbamy o to, by kreacja jego wnętrza sprzyjała odpoczynkowi i swobodnemu życiu rodzinnemu. Od lat wykonujemy projektowanie domu lub mieszkań, np. w SkarżyskoKamiennej, ale także w innych miejscowościach. Każda zaaranżowana przez nas przestrzeń jest w pełni spersonalizowana, by domownik mógł znaleźć w niej wszystko, czego potrzebuje. Niezależnie od tego, czy na zlecenie Klienta wykonujemy całościową aranżację, czy wyłącznie projekt kuchni, wkładamy w nasze usługi całego ducha. Za każdym razem projekt jest wynikiem ścisłej współpracy i kompleksową odpowiedzią na prośbę o wymarzone lokum. Co czyni nasze usługi tak wyjątkowymi? Korzystamy z najlepszej jakości materiałów i surowców, nie chodzimy na skróty, a każdą aranżację poprzedza szczegółowa rozmowa odnośnie do oczekiwań. Zadzwoń i sprawdź, ile jesteśmy w stanie zrobić!

Nasz pateny na aranżacje mieszkań w Skarżysko-Kamiennej i nie tylko

Praktyczne meble, perfekcyjny wybór palety kolorystycznej, doskonałe łączenia materiałów, funkcjonalnie dobrany rozkład mebli – to szczególne elementy, na które kładziemy nacisk. Jesteśmy dumne z naszych realizacji, za przykład może posłużyć projekt wnętrza niewielkiego mieszkania w SkarżyskoKamiennej. Zastosowane tu rozwiązania odmieniły tę przestrzeń, sprawiając, że 30-metrowe mieszkanie stało się wygodną, swobodną przestrzenią do życia i modnym zakątkiem. Jako biuro projektowe wykonujemy nie tylko aranżacje przestrzeni mieszkalnych, ale także projekty aranżacji wnętrz do użytku komercyjnego – sale bankietowe, weselne, przychodnie i inne. Szczególnym wyzwaniem jest dla nas projektowanie restauracji. To zadanie wymagające, a jednocześnie cenne. Zadbałyśmy o to, by nasze projekty były niepowtarzalne i pełne robiących wrażenie rozwiązań. Wykonujemy także projekty poszczególnych pomieszczeń, na przykład projektowanie kuchni. Z połączenia wizji Klienta i naszego projektu powstają pomieszczenia zaaranżowane w konkretnym stylu, zgodne z nowoczesnym duchem designu i dopasowane pod każdym szczegółem. Być może pragniesz zrealizować z nami jedynie projekt łazienki? Zapraszamy do kontaktu, niezależnie od charakteru zlecenia, szczególnie jeśli tak jak inni, marzysz o tym, by odmienić swoją przestrzeń w klimatyczną oazę, urządzoną według innowacyjnych trendów i dopasowaną do Twoich potrzeb!