O nas

...czyli jak wygląda CLOU w komplecie

Jesteśmy projektantkami po studiach na kierunku Architektura Wnętrz, które połączyła pasja do kreowania przestrzeni już w szkole średniej. Poznałyśmy się w Liceum Plastycznym w Kielcach, poszerzałyśmy swoją wiedzę w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz na Politechnice Śląskiej. Wiedza zdobyta na studiach oraz bogate doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim największa pasja.

Architekt wnętrz Weronika Piątek

Niezwykle ważna jest dla mnie funkcjonalność wnętrza, wygoda jego użytkowania istotnie wpływa na jakość życia. Dobry projekt wnętrz musi być więc kompromisem pomiędzy funkcjonalnością, estetyką i niebanalną innowacyjnością. Ważne jednak, aby precyzyjnie odpowiadał osobowości oraz potrzebom Klienta. Uwielbiam zapach naturalnego drewna, design z nutą nowoczesności i zachwycającą grę świateł.

Poza projektowaniem wnętrz…

Jestem energiczną, wrażliwą oraz ciekawą świata i ludzi miłośniczką motoryzacji. Uwielbiam samochodowe rajdy terenowe, zloty pojazdów militarnych oraz dźwięk silnika na wysokich obrotach. Jednym z moich największych marzeń jest Chevrolet Blazer z ’87 roku – głęboko wierzę, że niebawem uda mi się je zrealizować.

WERONIKA PIĄTEK / architekt wnętrz

Architekt wnętrz Katarzyna Jagiełło

Moje zainteresowania skupiają się na kulturze Wschodu i naturologii, co widać moim podejściu do projektowania wnętrz. Uważam, że podstawą udanej aranżacji jest nie tylko rozmowa z Klientem i spełnienie jego oczekiwań, ale też pokazanie mu pełni możliwości. Pracując nad projektem wnętrza dążę do tego, aby wszystkie elementy tworzyły spójną, harmonijną całość. Łączę zamiłowanie do naturalnych materiałów z klasyczną, ponadczasową prostotą, przełamaną unikatowymi elementami.

Poza projektowaniem wnętrz…

Jestem spokojną i radosną optymistką, która nie boi się wyzwań - nierzadko idę pod prąd, wymykając się przyjętym konwenansom. Cenię sobie zarówno długie wieczory z dobrą książką, jak i aktywny wypoczynek – jedną z moich pasji jest bieganie. Marzę o pełnej przygód wyprawie do Indii, aby móc jeszcze lepiej poznać tamtą kulturę.

KATARZYNA JAGIEŁŁO / architekt wnętrz