Jak wykonać projekty wnętrz apartamentów, by przyciągały najemców?

Kielce jako stolica województwa świętokrzyskiego przyciąga corocznie dużą liczbę turystów i odwiedzających, którzy korzystają nie tylko z rozmaitych atrakcji, ale także ze sporej bazy noclegowej. Coraz większą popularnością cieszą się apartamenty na krótkoterminowy wynajem. To bardzo wygodna opcja przenocowania, niewymagająca przestrzegania sztywnych ram doby hotelowej. Zamiast tego każdy bywalec może dostać się do środka w dowolnym czasie, mając do dyspozycji tylko udostępniony kod lub klucz. W Clou Design wykonujemy projekty takich przestrzeni, starając się, by prezentowały się tak stylowo, by zachęcić najemców do wystawiania pozytywnych opinii i do ponownego skorzystania.

Styl, czystość, gustowność – to aspekty, na które bezsprzecznie stawiają najmujący. Żeby sprostać wszelkim oczekiwaniom, staramy się zawsze w projektach wyjść z punktu widzenia osoby, która z danego wnętrza skorzysta. Na jakich aranżacjach w takim razie najbardziej zależy turystom? Wynajem okazjonalny to także możliwość spędzenia czasu w stylowej i luksusowej przestrzeni. Podczas wakacji czy wyjazdów podróżujący pragną oderwać się od codzienności i zasmakować w czymś nowym. Dbamy o to, by także w kwestii noclegu mogli zaznać odrobiny luksusu, sprzyjającej wypoczynkowi.

Użycie oryginalnych mebli, ciekawych dodatków i zestawień zaskoczy każdego najmującego. Nasze projekty wnętrz apartamentów najczęściej kreujemy według nowoczesnych trendów we wnętrzarstwie, a za cel postawiłyśmy sobie zaskakiwanie oryginalnością. Oczywiście, nasza wizja musi podążać za koncepcją klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że użyte materiały i elementy wykończeniowe wpływają bezpośrednio na cenę, którą inwestorzy będą żądać za nocleg. Dlatego też każdy projekt podlega szczegółowej wstępnej konsultacji.

Wnętrza na wynajem powinny robić wrażenie swoim stylem, ale nie mniej ważna jest ich funkcjonalność. Z reguły składają się z aneksu kuchennego połączonego z przestrzenią sypialną i łazienki. Nasza działalność projektowa skupia się na propozycji doskonałego zaplanowania rozkładu przestrzeni, by sprzyjał on codziennemu funkcjonowaniu użytkowników, którzy nie tylko chcą w tym miejscu odpocząć, ale także przygotować i zjeść posiłek lub rozłożyć się na kanapie i obejrzeć telewizję bądź poczytać książkę. Projektowanie wnętrz apartamentównaszej ofercie zawiera także plan rozmieszczenia gniazdek, czujników dymu oraz pozostałych zabezpieczeń, o których również należy pamiętać. Staramy się więc wykonywać go to tak, by nie pominąć żadnego szczegółu. Czytelny rozkład kuchni ułatwia najemcom codzienne funkcjonowanie.

Nie zapominamy także o kwestii higieny. Zarówno umeblowanie, jak i ściany oraz sprzęt AGD muszą być łatwe w czyszczeniu. Na szczęście obecnie w trendach króluje minimalizm, który sprzyja łatwemu utrzymaniu czystości. Duża liczba odwiedzających wiąże się z powstawaniem zabrudzeń – szybkie doprowadzenie mebli do czystości jest więc zaletą nie do przecenienia. Zrealizowane przez nas projekty apartamentów na wynajem w Kielcach i w innych miejscowościach województwa, udowodniły, że połączenie stylu i użytkowości jest jak najbardziej możliwe. W aspekcie doboru mebli stawiamy na to, by można było z nich korzystać intuicyjnie, a ich bryła była wyjątkowo lekka. Konfiguracja mebli powinna z kolei ułatwiać codzienne poruszanie się po lokum. Dla najmującego cennym walorem jest duża liczba szaf, szuflad i cargo do przechowywania. W urządzonych przez nas mieszkaniach najmujący może liczyć na wygodne przechowywanie rzeczy osobistych. Oprócz tego w projektach stawiamy na neutralne kolory, tak by każdy mógł się dobrze w wynajmowanym wnętrzu. Biel, szarość, błękit to barwy kojarzące się z czystością lub naturą, przynoszą same pozytywne skojarzenia, dodatkowo sprawiają, że do środka wpada więcej światła.

Doskonałe projekty apartamentów, to nie tylko koncepcja wnętrza służącego do odpoczynku. Wraz z otrzymaniem klucza dostępu do mieszkania, użytkownik powinien zyskać klucz do odpoczynku i wygodnej przestrzeni, do której schowa się po całym dniu zwiedzania lub załatwiania różnych spraw.