Dla kogo jest pakiet aranżacji wnętrz z nadzorem?

Współczesne czasy charakteryzuje pęd życia i permanentny brak wolnego czasu. Wielu naszych klientów marzy o tym, by odmienić wnętrze swojego mieszkania, ale obawia się, że tak czasochłonne zadanie przerasta ich możliwości. Dla tych najbardziej zapracowanych i rzuconych w wir życia inwestorów oferujemy specjalny pakiet zawierający kompleksowe usługi – od początkowego projektu, poprzez nadzór nad pracami remontowymi, aż po oddanie mieszkania pod klucz. Co przewiduje nasz pakiet i w jaki sposób można na nim zyskać?

Każda aranżacja jest wieloetapowa. Początkowa faza to szukanie inspiracji i pomysłów na nowe wnętrze. Następnie musi przejść w fazę wykonawczą, na którą składa się mnóstwo etapów – wykonanie projektu, szukanie ekipy remontowej, dostarczanie materiałów, koordynowanie pracy budowlańców i wiele jeszcze innych elementów – nierzadko te piętrzące się wyzwania przerastają umiejętności koordynacyjne inwestora. O wiele łatwiej jest zdać się na specjalistów takich jak my. Pakiet kompleksowy wraz z nadzorem obejmuje każdą część procesu aranżacji przestrzeni i zdejmuje z właściciela większość obowiązków. Kompleksowa aranżacja wnętrza to oferta, z której korzystają nie tylko osoby zapracowane, ale także te pragnące zmiesić się w konkretnym budżecie, tak by wykorzystać najlepsze opcje dopasowane do wydatków. Niektórzy klienci wiedzą, czego dokładnie potrzebują, inni pragną podpowiedzi i konkretnych wskazówek. Dzięki naszemu doświadczeniu udało się już wykreować wiele domów i mieszkań w Kielcach i całym województwie, a sporo z naszych klientów korzysta właśnie z tego pakietu.

Pierwszym etapem współpracy zawsze jest rozmowa o planach na konkretną przestrzeń, inspiracjach i przeznaczonych na remont wydatkach. W ten sposób można przejść do kolejnego kroku, czyli do stworzenia szczegółowego projektu. Dzisiejszym standardem są wizualizacje 3D wnętrza i każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy projektujemy aranżacje mieszkań online, czy realizujemy je stacjonarnie na terenie Świętokrzyskiego, wizualizacja w specjalistycznym programie jest podstawą do tego, by przejść do dalszego etapu realizacji. W tym momencie klient może wprowadzać wiele poprawek i modyfikować dowolnie projekt, wprowadzając swoje uwagi i zastrzeżenia.

Co w procesie realizacji nowej koncepcji wnętrza może być najbardziej wymagające? Wielu klientów wskazuje w tym miejscu na kontakt z podwykonawcami. W ramach kompleksowego pakietu z nadzorem wszelkie kwestie techniczne zostaną przez nas dokładnie omówione bezpośrednio z ekipą budowlaną czy firmami stolarskimi. Udzielamy im szczegółowych wytycznych, a do tego dostarczamy pełną listę materiałów, a co więcej – adresy sklepów, w których mogą dokonać zaopatrzenia. Jako architekt wnętrz musimy posiadać doskonałe rozeznanie w asortymencie sklepów z wyposażeniem i wykończeniem wnętrz w różnych miastach województwa świętokrzyskiego. W czasie remontu może pojawiać się dużo pytań i kwestii związanych z etapem wykończeniowym. Szczegółowe konsultacje pozwolą uchronić realizację projektu przed błędami i pomyłkami aranżacyjnymi, a co ważne – umożliwiają też uniknięcie wpadek zakupowych, które generować mogą dodatkowe koszty.

Zamówienie usług w ramach kompleksowego pakietu z nadzorem pozwoli znacznie skrócić przebieg prac remontowych. Harmonogram realizacji jest tu jasno określony, a wszelkie usterki i awarie ze strony ekipy wykończeniowej są korygowane przez nas na bieżąco. Ponadto zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku remontów „zrób to sam” inwestorzy poświęcają zdecydowanie za dużo czasu na decyzje zakupowe. Deseń płytek, kolor paneli, wielkość lamp – bierzemy pełną odpowiedzialność za te kwestie, dzięki czemu klienci mogą uniknąć częstych odwiedzin w sklepach z wyposażeniem wnętrz, a także problemów z wymianą produktów.

Gdy przychodzi moment końca realizacji projektu, klienci w końcu mogą cieszyć się wymarzonym wnętrzem. Co więcej, rozglądając się po odmienionym lokum, nie będą budzić się w nich wspomnienia wszelkich problemów, które mogłyby pojawić się w przypadku samodzielnego remontu. Ten pakiet to prosty sposób na to, by zapewnić sobie wyjątkowy komfort i wsparcie.