Biuro projektowe i usługi online bez wychodzenia z domu

Zakupy online stały się standardem w kwestii produktów takich jak obuwie, kosmetyki, a nawet żywność. Większość konsumentów ceni sobie możliwość uzupełnienia zaopatrzenia bez ruszania się zza biurka. Tę zasadę można także zastosować w kwestii aranżacji wnętrz. Nasza specjalna oferta zawiera projekt online, który umożliwia zdalną współpracę z nami. Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom rzucanym przez współczesność. Co zawiera, dla kogo został stworzony i ile można na nim zyskać?

W ramach pakietu online wykonujemy projekt kuchni lub łazienki. Całość współpracy przebiega poza biurem, poprzez przeznaczone do tego platformy lub rozmowy telefoniczne. W internecie znaleźć można wiele darmowych programów i kreatorów do samodzielnego projektowanie w 3D. Każde z tych narzędzi wymaga jednak dobrego rozeznania w ich funkcjach i umiejętności nawigowania. Ponadto samodzielny projekt wnętrz wymaga wysokiego poczucia estetyki i rozeznania od strony technicznej. Dlatego, według nas lepszym pomysłem jest zdanie się na usługi profesjonalistek. Nasze biuro projektowania wnętrz dzięki usłudze online wychodzi daleko poza siedzibę naszej firmy czy pobliskich miejscowości, takich jak np. Skarżysko-Kamienna. Dzięki temu możemy realizować usługi nawet poza granicami Polski i odmieniać wnętrza domów i mieszkań naszych rodaków zza granicy. Korzystamy z najlepszych programów napisanych dla architektów wnętrz i posiadamy doskonałe rozeznanie w kwestii elementów wyposażenia i materiałów.

Posiadamy różnorodne pakiety stworzone z myślą o usługach zdalnych. Zarówno projekt łazienki, jak i kuchni jest dostępny w pakiecie podstawowym, premium i indywidualnym, a każdy z nich obejmuje otrzymanie innej dokumentacji wykonawczej. Pakiet premium zawiera kompletną dokumentację, zawierającą np. rzuty ścian z układem hydraulicznym czy szczegółowy projekt posadzki, z kolei program indywidualny to oferta stworzona z myślą o swobodnym doborze. Wynikiem naszej pracy jest dostarczenie rzutów funkcjonalnych, opisu elementów wyposażenia i, oczywiście, wizualizacji. Jedyne, czego potrzebujemy to plan pomieszczenia, by przejść do rozmowy o inspiracjach i potrzebach. Za każdym razem prosimy także o przesłanie nam zdjęć gotowych realizacji, które zrobiły na inwestorze wrażenie. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą zakładki Projekty online na naszej stronie internetowej, gdzie należy wybrać interesującą datę realizacji w terminarzu, by umówić się na wykonanie projektu.

Pęd życia i wynikający z niego brak wolnego czasu jest znamienny szczególnie dla młodych, wyjątkowo zapracowanych osób. Dla takich klientów właśnie stworzyłyśmy opcję usług zdalnych. To przede wszystkim opcja dogodna dla wszelkich konsumentów szanujących czas własny. Konsultacje dotyczące odmiany przestrzeni życiowej można przeprowadzać z dowolnego miejsca i w każdym czasie. Nie trzeba przy tym stawiać się we wskazanym punkcie, czy udostępniać swojego lokum. Jedyne, na co musi przeznaczyć swój czas i uwagę klient w tym przypadku to rozmowa o inspiracjach i oczekiwaniach. Projektujemy kuchnie i łazienki według najnowszych stylów, a także korzystając z uniwersalnych rozwiązań. Nasze biuro projektowania wnętrz działa na terenie Świętokrzyskiego, ale nasi klienci nie muszą spotykać się z nami osobiście, by rozpocząć współpracę. Tak, jak w przypadku usług stacjonarnych, wspólnie z inwestorem rozważamy różne opcje dotyczące kolorystyki, oświetlenia czy ustawienia mebli, by wspólnie przyjąć najlepszą koncepcję. Musi ona być satysfakcjonująca zarówno dla klienta, jak i dla nas — nam również zależy na tym, by wzbogacać nasze portfolio o kunsztowne projekty.

Każdy projekt uważnie analizujemy i modyfikujemy, tak by nasza wizja finalnie sprostała wszelkim marzeniom. Projektowanie postrzegamy jako proces, a zlecenie w formie online jest dla nas równie ważne, jak to zlecone stacjonarnie. Takie projekty poszerzają nasze portfolio o doskonałe realizacje, z których możemy być dumne.