O nas

Czyli jak wygląda clou w komplecie

Jesteśmy projektantkami po studiach na kierunku Architektura Wnętrz. Kreowanie przestrzeni jest naszą pasją, z którą jesteśmy związane od lat licealnych. Poznałyśmy się w Liceum Plastycznym w Kielcach, poszerzałyśmy swoją wiedzę w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz na Politechnice Śląskiej . Wiedza zdobyta na studiach oraz kilkuletnie doświadczenie pozwala świadczyć Państwu usługi na jak najwyższym poziomie.

Weronika Janaszek

Weronika Piątek

Kontakt
Katarzyna Jagiełło

Katarzyna Jagiełło - Doniecka

Kontakt
Weronika Piątek

Weronika Piątek

Kontakt

O projektowaniu
Najważniejsza dla mnie jest funkcjonalność wnętrza. Wygoda jego użytkowania wpływa na jakość życia. Dobry projekt musi być kompromisem pomiędzy funkcjonalnością, estetyką i niebanalną innowacyjnością, a także - oczywiście odpowiadać osobowości użytkownika. Uwielbiam zapach naturalnego drewna i ma to wpływ na moje propozycje projektowe. Nie stronię jednak od nowoczesnych materiałów.

Na co dzień
Jestem osobą energiczną, impulsywną i wrażliwą, ciekawą świata i ludzi. Wyrosłam w kilmacie zamiłowań motoryzacyjnych, szczególnie typu militarnego. Lubię rajdy terenowe oraz zloty pojazdów militarnych, w których często brałam udział. W przyszłości moim samochodem służbowym będzie Chevrolet Blazer z '87 roku.

Zapraszamy

do współpracy

Katarzyna Jagiełło - Doniecka

Katarzyna Jagiełło - Doniecka

Kontakt

O projektowaniu
Moje zainteresowania krążą pomiędzy kulturą Wschodu i naturologią, która wpływa na podejście do projektowanych wnętrz. Uważam, że projekt wnętrza to nie tylko rozmowa z klientem i spełnienie jego oczekiwań. Pracując nad projektowaną przestrzenią staram się, aby wnętrze, jego wyposażenie oraz całe otoczenie składało się na spójną całość. We wnętrzach mam zamiłowanie do łączenia naturalnych materiałów, dających klasyczną ponadczasową prostotę przełamaną unikatowymi elementami.

Na co dzień
W życiu codziennym jestem spokojną optymistką lubiącą wyzwania. Nie lubię robić tego, co jest aktualnie popularne, ale tak - lubię biegać :) W przyszłość chciałabym pojechać do Indii, aby osobiście poznać tamtą kulturę.